top of page

Customized

18083742667445106.heic

Customized sieraden

Ben je op zoek naar iets helemaal unieks? Heb je wat in gedachten maar kun je het nergens vinden? Neem dan eens vrijblijvend contact op.

Geef hierbij aan:

  • Wat voor sieraad je graag zou willen (  bv ring )

  • Als je al een beetje een idee hebt beschrijf deze dan zo uitvoerig mogelijk of stuur een schetsje mee.

  • Wat je budget is zodat ik kan kijken of ik binnen jouw budget jouw wens kan uitvoeren.

Ook voor unieke verlovings- of trouwringen ben je hier aan het goede adres. 
Willen jullie graag een bijzondere set laten ontwerpen? Daarvoor maak ik graag een persoonlijke afspraak met jullie om jullie wensen en mogelijkheden te bespreken. Het is zelfs mogelijk om je eigen ring te kunnen maken (of wat dacht je vóór elkaar) en deze te laten omzetten in goud!


Wil je een sieraad van jouw eigen goud  laten maken? Dat kan zeker. Zo krijgt je sieraad nog meer emotionele waarde! Het proces van toetsen, smelten en weer werkbaar materiaal maken vraagt enige tijd. Ik hanteer dan ook een start tarief van € 149,- 

 

Dit bedrag is excl werkloon en eventuele extra materialen zoals extra goud of stenen voor je uiteindelijke sieraad. 

Dit start tarief geldt óók voor het omsmelten van zilver. Vaak is het daarom veel voordeliger wanneer het een zilveren sieraad betreft om met nieuw materiaal te werken. 

Alternatieve trouwringen verlovingsringen Petit Lamour
Amethist ring Petit Lamour

Look book

Bekijk hieronder een kleine greep uit eerder gemaakte sieraden in opdracht van de klant.

bottom of page